Naudi suve stiilselt! Elektrirolleritel head hinnad ja tasuta transport

Naudi suve stiilselt! Elektrirolleritel head hinnad ja tasuta transport

Meil on hea meel teatada, et taas on saadaval Hechti ja Volta elektrirollerid. Tootevalikust leiab näiteks enim ostetud pakemate rehvidega Hecht Cocis mudelid kui ka Volta 3-rattaline pisimopeed. Lisaks on kõikidele elektrirolleritele TASUTA transport ehk toome kohale juba täis laetud ja kokku pandud masina. Vaata lähemalt:


 

Elektriroller Hecht Cocis

Hechti elektriroller sobib ideaalselt nii linnaliiklusesse kui ka linnast väljas lühemate vahemaade läbimiseks. Varustatud 1500W elektrimootori ja 60V / 20Ah liitiumakuga, mille sõiduulatus on kuni 60km ja maksimaalne kiirus 45km/h. Elektrimootor on vaikne, ei tekita heitmeid ja sellel on hea pöördemoment isegi madalal kiirusel.


 

Elektriroller VOLTA VS2L

Nauditava sõidudünaamikaga ja elegantse disainiga elektrimopeed. Varustatud võimsa 1500W mootori ja 60V/20Ah akuga, mille sõiduulatus kuni 68km.

 


 

Elektriroller VOLTA VM4

Elektriroller Volta VM4 on stiilne 3-rattaline pisimopeed, mis on kasutatav aastaringselt. Tänu kolmele rattale ja tagumisel raamil asetsevatele tugiratastele on masin alati hästi tasakaalus ning probleemiks pole ka erinevate takistuste ületamine. Lihtsasti juhitav, lisaks ka pehmed sõiduomadused tänu amortidele. Varustatud võimeka 1000W mootori ja 60V/22Ah akuga, mille maksimaalne kiirus on 25km/h ja sõiduulatus kuni 50km.

 


 

Elektriroller VOLTA VSM

Pisimopeed, millel on väga madal elektrikulu ja sõiduulatus kuni 55km. Ühtlasi on elektriroller varustatud jalapedaalidega tänu millele saab masinaga edasi sõita ka siis, kui aku on tühjaks saanud. LED tehnoloogiaga esituli (päevatuli “Angel Eye” + lähituli), lisaks olemas ka tagatuli ja signaal. Pehmema sõitmise tagavad topeltamordid ja pagas on võimalik panna ees asetsevasse korvi. Robustse mustriga rehvid tagavad hea pidamise ka talvistes oludes.

 


 

Elektritõukeratas Volta VT1

Volta elektriline tõukeratas on hõlpsasti kokkupandav, kiire laadimisfunktsiooni ja kandevõimega kuni 150kg. Tõukeratas kaalub ise ainult 12.5kg ja on varustatud LED tuledega. Pidurdades annab tagumine tuli sellest märku vilkudes.