You are currently viewing Naudi sügist oma uue elektrirolleriga! Elektrirolleritel head hinnad ja tasuta transport…

Naudi sügist oma uue elektrirolleriga! Elektrirolleritel head hinnad ja tasuta transport…

Meil on hea meel teatada, et taas on saadaval elektrirollerid ja elektrijalgrattad. Tootevalikust leiab näiteks enim ostetud elektrirolleri Cocise kui ka 3-rattalise Citis Max mudelid. Lisaks on kõikidele rolleritele ja jalgratastele tasuta transport.

Meie kõige populaarsem elektriroller:

Elektriroller Hecht Cocis

Hechti elektriroller sobib ideaalselt nii linnaliiklusesse kui ka linnast väljas lühemate vahemaade läbimiseks. Varustatud 1500W elektrimootori ja 60V / 20Ah liitiumakuga, mille sõiduulatus on kuni 60km ja maksimaalne kiirus 45km/h. Elektrimootor on vaikne, ei tekita heitmeid ja sellel on hea pöördemoment isegi madalal kiirusel.

Meie kõige populaarsem 3-rattaline elektriroller:

Tegemist on uue, 2022. aasta mudeliga, millel on kõrge töökindlus. Sobib eriti hästi eakatele inimestele. Sellel elektrirolleril on uuenduslik disain, väga hea kaalujaotus ja mugavad sõiduomadused. Elektrirolleril on mugav ning reguleeritav lai iste, mille käetoed on üles-alla liigutatavad. Sõidulihtsuse tagab kerge manööverdamisvõime ja lisaks tagurpidikäik, mille sisselülitamisel aktiveerub ka helisignaal suurema ohutuse tagamiseks. Sõidule võetud pagasit on võimalik hoiustada istme all olevas panipaigas (mugavalt avatav süütelukust) või jalgade juures olevas väikeses lukustatavas vahes. Ostuga anname kingitusena kaasa ka istme külge kinnitatava korvi. Elektrirolleri laadimispistikul on ees luuk, mis kaitseb seda mustuse eest. On olemas suunatuled ja kõik muud ettenähtud tuled, et liikluses ohutult osaleda. Rollerit käsitletakse kui pisimopeedi ehk Transpordiametis arvele võtmine ega liikluskindlustuse tegemine vajalik pole. Sõidukiga võib sõita ka kõnniteedel.SULLE VÕIB MEELDIDA KA…..