You are currently viewing Elektrirolleritel head hinnad ja tasuta transport…

Elektrirolleritel head hinnad ja tasuta transport…

Meil on hea meel teatada, et taas on saadaval elektrirollerid ja elektrijalgrattad. Tootevalikust leiab näiteks enim ostetud elektrirolleri Cocise kui ka 3-rattalise Citis Max & Revolux mudelid. Lisaks on kõikidele rolleritele ja jalgratastele tasuta transport üle Eesti!

Meie kõige populaarsem elektriroller:

Elektriroller Hecht Cocis

Hechti elektriroller sobib ideaalselt nii linnaliiklusesse kui ka linnast väljas lühemate vahemaade läbimiseks. Varustatud 1500W elektrimootori ja 60V / 20Ah liitiumakuga, mille sõiduulatus on kuni 60km ja maksimaalne kiirus 45km/h. Elektrimootor on vaikne, ei tekita heitmeid ja sellel on hea pöördemoment isegi madalal kiirusel.

Meie kõige populaarsem 3-rattaline elektriroller:

Tegemist on uue, 2022. aasta mudeliga, millel on kõrge töökindlus. Sobib eriti hästi eakatele inimestele. Sellel elektrirolleril on uuenduslik disain, väga hea kaalujaotus ja mugavad sõiduomadused. Elektrirolleril on mugav ning reguleeritav lai iste, mille käetoed on üles-alla liigutatavad. Sõidulihtsuse tagab kerge manööverdamisvõime ja lisaks tagurpidikäik, mille sisselülitamisel aktiveerub ka helisignaal suurema ohutuse tagamiseks. Sõidule võetud pagasit on võimalik hoiustada istme all olevas panipaigas (mugavalt avatav süütelukust) või jalgade juures olevas väikeses lukustatavas vahes. Ostuga anname kingitusena kaasa ka istme külge kinnitatava korvi. Elektrirolleri laadimispistikul on ees luuk, mis kaitseb seda mustuse eest. On olemas suunatuled ja kõik muud ettenähtud tuled, et liikluses ohutult osaleda. Rollerit käsitletakse kui pisimopeedi ehk Transpordiametis arvele võtmine ega liikluskindlustuse tegemine vajalik pole. Sõidukiga võib sõita ka kõnniteedel.

Meie kõige populaarsem 4-rattaline elektriroller:

Elektriroller VF1 on stiilne 4-rattaline pisimopeed. RX-VF1  on pika sõiduulatusega ja taskukohane 4-rattaline roller, mis suudab saavutada kiirust kuni25km/h. Selle rolleriga läbite probleemideta ühe laadimisega kuni  60km.  RX-VF1-l on võimas 1000-vatine mootor, kuni 15-kraadine ronimisvõime (suurepärane mägedes!), seisupidur ja kauakestev aku. Revoluxi  elektrirollerit  on sama lihtne kasutada kui mis tahes teist teile kuuluvat laetavat seadet. Meie neljarattaline 1000W RX-VF1 mudel on varustatud esi- ja tagavedrustusega. See on isetasakaaluv, muutes selle hõlpsasti  kasutatavaks  kõigile isegi siis, kui sõidate taolise sõiduvahendiga esimest korda. Meie roller on meie aja kõige uuenduslikum neljarattaline roller, sellel on täisvalgustussüsteem, mis koosneb  lähi-ja kaugtuledest , tagatuled ja suunatuled, kiirusregulaator jalgteel või maanteel sõitmiseks, tahavaatepeeglid ja käsipidurisüsteem, mis tagab ohutu sõidu.

 

Meie kõige populaarsem elektrijalgratas:

Elektrijalgratas, millel on väga madal elektrikulu ja sõiduulatus kuni 55km. Ühtlasi on jalgratas varustatud jalapedaalidega tänu millele saab masinaga edasi sõita ka siis, kui aku on tühjaks saanud.

 


SULLE VÕIB MEELDIDA KA…..