You are currently viewing Elektrirolleritel ja elektrijalgratastel head hinnad ja tasuta transport…

Elektrirolleritel ja elektrijalgratastel head hinnad ja tasuta transport…

Meil on hea meel teatada, et taas on saadaval elektrirollerid ja elektrijalgrattad. Tootevalikust leiab näiteks enim ostetud elektrirolleri Cocise kui ka 3-rattalise Citis Max & Revolux mudelid. Lisaks on kõikidele rolleritele ja jalgratastele tasuta transport üle Eesti!

Meie kõige populaarsem elektriroller/jalgratas:

Hecht Betis elektrijalgratas on vaikne, stiilne  ja keskkonnasõbralik liiklusvahend, mis on varustatud 800W harjadeta elektrimootoriga. Selle elektrijalgratta sõiduulatus on kuni 40km, kuid  sõiduulatust saab suurendada pedaalides nagu jalgrattaga sõites. Rollerit käsitletakse kui pisimopeedi ehk Transpordiametis arvele võtmine ega liikluskindlustuse tegemine vajalik pole. Elektrijalgrattaga võib sõita ka kõnniteedel.

Meie kõige populaarsem 3-rattaline elektriroller:

Tegemist on uue, 2022. aasta mudeliga, millel on kõrge töökindlus. Sobib eriti hästi eakatele inimestele. Sellel elektrirolleril on uuenduslik disain, väga hea kaalujaotus ja mugavad sõiduomadused. Elektrirolleril on mugav ning reguleeritav lai iste, mille käetoed on üles-alla liigutatavad. Sõidulihtsuse tagab kerge manööverdamisvõime ja lisaks tagurpidikäik, mille sisselülitamisel aktiveerub ka helisignaal suurema ohutuse tagamiseks. Sõidule võetud pagasit on võimalik hoiustada istme all olevas panipaigas (mugavalt avatav süütelukust) või jalgade juures olevas väikeses lukustatavas vahes. Ostuga anname kingitusena kaasa ka istme külge kinnitatava korvi. Elektrirolleri laadimispistikul on ees luuk, mis kaitseb seda mustuse eest. On olemas suunatuled ja kõik muud ettenähtud tuled, et liikluses ohutult osaleda. Rollerit käsitletakse kui pisimopeedi ehk Transpordiametis arvele võtmine ega liikluskindlustuse tegemine vajalik pole. Sõidukiga võib sõita ka kõnniteedel.

Meie kõige populaarsem 4-rattaline elektriroller:

Elektriroller VF1 on stiilne 4-rattaline pisimopeed. RX-VF1  on pika sõiduulatusega ja taskukohane 4-rattaline roller, mis suudab saavutada kiirust kuni25km/h. Selle rolleriga läbite probleemideta ühe laadimisega kuni  60km.  RX-VF1-l on võimas 1000-vatine mootor, kuni 15-kraadine ronimisvõime (suurepärane mägedes!), seisupidur ja kauakestev aku. Revoluxi  elektrirollerit  on sama lihtne kasutada kui mis tahes teist teile kuuluvat laetavat seadet. Meie neljarattaline 1000W RX-VF1 mudel on varustatud esi- ja tagavedrustusega. See on isetasakaaluv, muutes selle hõlpsasti  kasutatavaks  kõigile isegi siis, kui sõidate taolise sõiduvahendiga esimest korda. Meie roller on meie aja kõige uuenduslikum neljarattaline roller, sellel on täisvalgustussüsteem, mis koosneb  lähi-ja kaugtuledest , tagatuled ja suunatuled, kiirusregulaator jalgteel või maanteel sõitmiseks, tahavaatepeeglid ja käsipidurisüsteem, mis tagab ohutu sõidu.SULLE VÕIB MEELDIDA KA…..