-14%

Elektritõukeratas Revolux S-2 Max

Original price was: 699.00€.Current price is: 599.00€.

Revolutsiooniline elektriline tõukeratas Revolux S-2 Max  on vastupidav, võimekas ja tõestab end edukalt ka kehvematel teedel. Elektritõukeratas on arendatud äärmiselt stabiilseks – sõites on turvaline tunne nii väiksemal kui ka suuremal kiirusel. Elektritõukeratta disainimisel on silmas peetud eelkõige eelnevate  mudelite kitsaskohti ning tulemuseks on äärmiselt vastupidav ja väga heade sõiduomadustega liikur. 

Sarnaselt tippklassi jalgratastele on Revolux S-2 Max  ilma sisekummita (tubeless) õhkrehvid suurusega 10”, mis on vastupidavamad kui sisekummiga rehvid kuid samas tagavad mugavama sõidu ja põrutuskindluse kui kärgrehvid/täiskummid. Tubeless tehnoloogia seisneb selles, et rehvi läbi torkamise korral asendab tekkinud augu spetsiaalne vedelik (nö “rehvipiim”) ning nii ei pääse õhk rehvi seest välja.

Eesmine hooldusvaba trummelpidur ja tagumine elektriline pidur tagavad kindla ja turvalise peatumise. Piduri-ja eesmine LED tuli teevad sind teistele liiklejatele ka hämaramatel aegadel nähtavaks. Jõulise disainiga S-2 Max on musta värvi, komplimenteerivate kollaste joontega rehvidel ja kerel.

Revolux S-2 Max on kokkupandav elektriline tõukeratas. Elektritõukeratas voltub esirehvi kohalt, lisaks saab kokku panna ka lenksu. Nii mahub elektritõuks näiteks auto pagasiruumi, kodus panipaika või elektritõuksi kotti. Elektriline tõukeratas  kaalub 19 kg ja on lihtsasti kaasaskantav. Veekindluse klass kerel on IPX5 ja raskust kannatab tõukeratas kuni 100kg.

Elektriline tõukeratas  Revolux S-2Max  on võimeline ühe laadimisega sõitma lausa 65km (läbisõit oleneb ka sõitja raskusest ning sõidustiilist). Suure mahtuvusega aku (551Wh (15600 mAh))  ning tagavedu tagavad jõulise edasimineku ka ülesmäge sõites. S-2 Max’i tippkiirus on 33km/h.


TASUTA TRANSPORT üle Eesti!

Tootekood: s2-max Kategooria:

Lisainfo

Tehnilised andmed

Võimsus: 350 Watt (Max 700W)
Aku: 36V/15,6Ah; 551 Wh Li-Ion
Sõiduulatus: 65km*
Maks. kiirus: 30 km/h
Kandevõime: 100 kg
Kaal: 19,1 kg
Laadimisaeg: 6 tundi

*

Sõiduulatust mõjutavad sellised tegurid nagu sõitja või koorma kaal, mäed ja nõlvad, tee tüüp, ilmastikutingimused, vale rehvirõhk jms.

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…