Robotmuruniidukite tootjatel on olemas palju erinevaid mudeleid erinevate näitajatega ja seda põhjusega – igasse aeda on mõeldud kindlate parameetritega masin. Iga krunt on erineva suurusega, unikaalse kujundusega ja erineva keerukusastmega, seetõttu tuleb enne robotmuruniiduki ostmist arvesse võtta erinevad nüansid – aia suurus ja keerukus, tasapinnast väljaulatuvad esemed, puud, lemmikloomad, kalded, kaabliga või kaablivaba mudel ja muud sarnased tegurid. Metsakaupmehe paigaldusteenus tagab robotniiduki korrektse töötamise ja Sinu meelerahu!

Mõned brändid keda esindame: 


STIHL metsa- ja aiatehnika

Ambrogio Robot - Casa Green

ROBOTNIIDUKI ÜLDHINNAKIRI:

Hoolduspakett “Baashooldus”  60€
Hoolduspakett “Talveks valmis”  175€
Lõiketera vahetus  10€ + tera maksumus
Väljasõit probleemi lahendamiseks  25€ väljasõit + iga järgnev tund 25€
Robotniiduki ostueelne nõustamine ehk krundi ülevaatamine (Tartus ja kuni 15km Tartust) 50€
Tarkvara uuendamine 10€
Paigaldustasu (piirdekaabliga) alates 160€ – 500
Paigaldustasu (kaablivaba) alates 200€ – 1000

Nii kaabliga kui ka kaablivaba robotniiduki paigaldustasu sõltub aia suurusest, paigalduse keerukusest, paigalduseks kulunud ajast jms teguritest. Detailide täpsustamiseks palun võta meiega ühendust – info@metsakaupmees.ee

→ Juhime tähelepanu, et kaablivaba paigalduse hind on kõrgem, kuna nende masinate paigaldus ja seadistus on ajamahukam, kui kaabli paigaldamine kaablipaigaldajaga. Lisaks masinale tuleb paigaldada ka tugijaam, millega võivad kaasneda tasulised eritööd kõrgustes.

→ Kaabliga robotniiduki paigaldamise tasu sisaldab kaabli paigaldust spetsiaalse paigaldusmasinaga murukamara alla (piiramised kaablivaiadega muru peale). Paigaldusmasin puurib väikese soone murukamarasse, mis peagi kinni vajub ja ei kahjusta murupinda.

→ Paigaldame Tartus ja Tartust kuni 15km. Kaugemad sihtkohad on kokkuleppelised.

→ Iga paigaldustöö lõpus viime läbi koolituse kasutamise ja hooldamise osas, vastame küsimustele ja anname asjakohast nõu
 

Soovid hinnapakkumist või tekkis küsimusi? Saada meile kiri: