Aia- ja metsatehnika müük

Aia- ja metsatehnika müük

OÜ Metsakaupmees on asutatud 1997. aastal, olles sellega Eestis üks esimesi ja vanimaid aia- ja metsatehnika valdkonnas tegelevaid ettevõtteid. Me ei ole spetsialiseerunud ühe kindla brändi müügile vaid pakume laias valikus tehnikat erinevatelt tootjatelt (näiteks leiab meie Tartu kauplusest üle 30 erineva mootorsae, ligi 27 erinevat trimmerit, võsal- ning rohulõikurit ja väga palju muud tehnikat).

Nii tekib kliendil võimalus erinevaid tooteid võrrelda ning meie oskame oma aastakümnetega tekkinud kogemuse põhjal soovitada just seda õiget masinat. Kohapealt ostetud toote valmistame ette, käivitame ja viime vajadusel läbi esmakoolituse. Alati on võimalik soovitud toode osta ka meie veebipoest.

Hooldus, remont ja garantii

Lisaks seadmete müügile teostame meie müüdavatele kui ka muudele toodetele hooldus-, remondi- ja garantiitöid. Meie töökojas on olemas vajalikud tava- ja eri tööriistad ning koolitatud tehnikud. Saame hakkama praktiliselt kõikide 2- ja 4-taktiliste väikemootoritega.

Varuosade müük

Meie kaupluses väga suur valik nii uusi kui ka kasutatud varuosasid. Pole üldse harv juhus, kui mõni uus varuosa on üle mõistuse kallis või toote vanuse tõttu on soovitud osa tootmine üldsegi lõpetatud. Siiski leiame kasutatud varuosade hulgast sobiva asja ja seda mõistliku hinnaga. Kõik need nüansid tagavad tegemisse toodud masina kvaliteetse valmimise.

Oleme litsenseeritud hooldus-, remondi- ja garantiitööde tegija sellistele tegijatele brändidele nagu: Stihl, Briggs & Stratton, Echo, Shindaiwa, Cub Cadet, MTD, Stiga, Oleo-Mac, EFCO, Worx, AL-KO, Oregon, Ambrogio, Fiskars, Kohler, Texas jpt.

 

 

Aia- ja metsatehnika müük ja hooldus - Metsakaupmees OÜ