Metsakaupmees alustas tegevust 1997. aastal, olles sellega Eestis vanimaid ja siiani tegutsev aia- ja metsatehnika valdkonnas tegelev ettevõtte. Ettevõtte ametlikuks tegevusaadressiks sai Võru tänav 94, mis asub Karlova linnaosas. Alustasime kõigest väikses ruumis, kus pakkusime klientidele põhiliselt selliseid kaubamärke nagu Husqvarna, Jonsered ja Partner. Meie käe alt on alguse saanud tänasel päeval mitmed tuntud samas valdkonnas tegelevad ettevõtted.

Tänasel päeval tegutseme jätkuval samas asukohas, kuid väiksest ruumist on saanud hubane müügiesindus nii remonditöökoja, kliendiala ning suure sisehooviga, kuhu tulles on võimalus alati tasuta parkida. Me ei ole spetsialiseerunud ühe kindla brändi müügile vaid pakume laias valikus tehnikat erinevatelt tootjatelt (näiteks on meil alati kohapeal üle 30 erineva mootorsae, ligi 29 erinevat trimmerit, võsa- ning rohulõikurit ja palju muid seadmeid).

Tänu suurele tootevalikule tekib kliendil võimalus erinevaid tooteid võrrelda ning meil omaltpoolt oma aastakümnetega tekkinud kogemuste põhjal just sobivat masinat soovitada. Kohapealt ostetud toote valmistame alati ette, teeme esmase kävituse ja anname head nõu, et toote kasutamine mööduks murevabalt.

Lisaks esindusele on on tootevalik koos varuosadega saadaval ka meie veebipoes. Meie prioriteediks on pakkuda Sulle parimaid diile, kiiret tarneaega ja aktiivset kliendituge.

HOOLDUS, REMONT JA GARANTII

Lisaks seadmete müügile teostame meil müüdavatele kui ka kõikidele muudele toodetele hooldus-, remondi- ja garantiitöid. Kaasaegses remonditöökojas on olemas kõik vajalikud tava- ning eri tööriistad, lisaks koolitatud ja kogemusega hooldustehnikud. Saame hakkama praktiliselt kõikide 2- ja 4-taktiliste mootoritega. Tagame tegemisse toodud seadmele kvaliteetse teenuse ja seda taskukohase hinnaga!

VARUOSAD

Meie kaupluses on väga suur valik nii uusi kui ka kasutatud varuosasid.  Pole üldse harv juhus, kui mõni uus varuosa on üle mõistuse kallis või toote vanuse tõttu on soovitud osa tootmine üldsegi lõpetatud. Siiski leiame kasutatud varuosade hulgast sobiva asja ja seda sealjuures mõistlikus hinnaklassis.

Müüme ja tagame hilisema järelhoolduse sellistele tegijatele brändidele nagu: Stihl, Briggs & Stratton, Echo, Shindaiwa, Cub Cadet, MTD, Stiga, Oleo-Mac, EFCO, Worx, AL-KO, Oregon, Ambrogio, Fiskars, Kohler, Texas, Hecht, Agri-Fab, jpt.