You are currently viewing 3-rattaline elektriroller Citis Max 2022 taas saadaval…

3-rattaline elektriroller Citis Max 2022 taas saadaval…

Vaata piltidelt, mis masinaga on tegu:

Loe täpsemalt, millega tegu:

Tegemist on uue, 2022. aasta mudeliga, millel on kõrge töökindlus. Sobib eriti hästi eakatele inimestele. Sellel elektrirolleril on uuenduslik disain, väga hea kaalujaotus ja mugavad sõiduomadused. Elektrirolleril on mugav ning reguleeritav lai iste, mille käetoed on üles-alla ligutatavad. Sõidulihtsuse tagab kerge manööverdamisvõime ja lisaks tagurpidikäik, mille sisselülitamisel aktiveerub ka helisignaal suurema ohutuse tagamiseks. Sõidule võetud pagasit on võimalik hoiustada istme all olevas panipaigas (mugavalt avatav süütelukust) või jalgade juures olevas väikeses lukustatavas vahes. Ostuga anname kingitusena kaasa ka istme külge kinnitatava korvi. Elektrirolleri laadimispistikul on ees luuk, mis kaitseb seda mustuse eest. On olemas suunatuled ja köik mud ettenähtud tuled, et liikluses ohutult osaleda. Rollerit käsitletakse kui pisimopeedi ehk Transpordiametis arvele võtmine ega liikluskindlustuse tegemine vajalik pole. Sõidukiga voib sõita ka kõnniteedel.

  • Elektriroller saadaval soodushinnaga 1990€
  • Saadaval erinevad värvid – sinine ja hallikas
  • Tasuta transport Sinu soovitud aadressile
  • Lisaks tasuta kaasa istme külge paigaldatav ja lukustatav suur korv.

Tehnilised andmed:

Aku

60V 20Ah

Maksimaalne sõiduulatus

ühe laadimistsükliga kuni 50km*

Laadimisaeg

6-8h

Rataste suurus

10″-3.00

Käigud edasi

Jah, seadistatav 1-3 käigu vahel. Esimene käik – kuni 15km/h, teine käik – kuni 20km/h ja kolmas käik – kuni 25km/h

Käigud tagasi

Jah, olemas

Infosüsteem

Jah, olemas

Panipaigad

Jah, 3 kohta (lukustatavad + tasuta tagumine korv kaasas)

Lisainfo

Rollerit käsitletakse kui pisimopeedi ehk Transpordiametis arvele võtmine ei ole vajalik, seega ei ole ka vajalik liikluskindlustuse tegemine. Võib sõita kõnniteedel.

*

Sõiduulatust mõjutavad sellised tegurid nagu sõitja või koorma kaal, mäed ja nõlvad, tee tüüp, ilmastikutingimused, vale rehvirõhk jms