-20%

Elektriroller Revolux VM4 3-rattaline (koos korviga)

Original price was: 2,499.00€.Current price is: 1,990.00€.

Elektriroller VM4 on stiilne punane 3-rattaline pisimopeed, mis sobib eriti hästi eakatele inimestele. Sõidulihtsuse tagab kerge manööverdamisvõime ja lisaks tagurpidikäik, mille sisselülitamisel aktiveerub ka helisignaal suurema ohutuse tagamiseks. Sõidule võetud pagasit on võimalik hoiustada istme all olevas panipaigas. Elektrirolleril on mugav ning reguleeritav lai iste koos peatoega, mille käetoed on üles-alla liigutatavad. On olemas suunatuled ja kõik muud ettenähtud tuled, et liikluses ohutult osaleda. Rollerit käsitletakse kui pisimopeedi ehk Transpordiametis arvele võtmine ega liikluskindlustuse tegemine vajalik pole. Sõidukiga võib sõita ka kõnniteedel.


Kingitusena kaasa istme külge paigaldatav korv


Soovitame juurde osta ka katte, mis kaitseb ja pikendab Sinu elektrirolleri eluiga. Sobiva katte leiad SIIT


TASUTA TRANSPORT üle Eesti!

Tootekood: RXVM4 Kategooria:

Lisainfo

Kaal 118 kg
Aku

60V 20Ah

Aku tüüp

VRLA GEL

Maksimaalne kiirus

25km/h

Sõiduulatus

kuni 50km*

Käigud (edasi)

3 käiku edasi

Käigud (tagasi)

1 käik tagasi (aktiveerub ka helisignaal)

Laadimisaeg

6-8h

Värv

Punane

Infosüsteem

Jah, digitaalne

Rehvi suurus

10-3.00"

Kandevõime

203kg

*

Sõiduulatust mõjutavad sellised tegurid nagu sõitja või koorma kaal, mäed ja nõlvad, tee tüüp, ilmastikutingimused, vale rehvirõhk jms

Lisainfo

Rollerit käsitletakse kui pisimopeedi ehk Transpordiametis arvele võtmine ei ole vajalik, seega ei ole ka vajalik liikluskindlustuse tegemine. Võib sõita kõnniteedel.

Komplekteerimine

Elektrirolleri ostu korral soovitame juurde tellida ka komplekteerimise teenuse. Seljuhul jõuab sinuni pakendis oleva elektrirolleri asemel juba kokku pandud, kontrollitud ja täis laetud toode, millega on võimalik koheselt ka liiklema hakata.

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…