-15%

Elektriroller RX-VF1 4-RATTALINE (koos korviga)

Original price was: 2,699.00€.Current price is: 2,299.00€.

Elektriroller VF1 on stiilne 4-rattaline pisimopeed. RX-VF1  on pika sõiduulatusega ja taskukohane 4-rattaline roller, mis suudab saavutada kiirust kuni 25km/h. Selle rolleriga läbite probleemideta ühe laadimisega kuni  60km.  RX-VF1-l on võimas 1000-vatine mootor, kuni 15-kraadine ronimisvõime (suurepärane mägedes!), seisupidur ja kauakestev aku. Revoluxi  elektrirollerit  on sama lihtne kasutada kui mis tahes teist teile kuuluvat laetavat seadet. Meie neljarattaline 1000W RX-VF1 mudel on varustatud esi- ja tagavedrustusega. See on isetasakaaluv, muutes selle hõlpsasti  kasutatavaks  kõigile isegi siis, kui sõidate taolise sõiduvahendiga esimest korda. Meie roller on meie aja kõige uuenduslikum neljarattaline roller, sellel on täisvalgustussüsteem, mis koosneb  lähi-ja kaugtuledest , tagatuled ja suunatuled, kiirusregulaator jalgteel või maanteel sõitmiseks, tahavaatepeeglid ja käsipidurisüsteem, mis tagab ohutu sõidu.


Kingitusena kaasa istme külge paigaldatav korv


Soovitame juurde osta ka katte, mis kaitseb ja pikendab Sinu elektrirolleri eluiga. Sobiva katte leiad SIIT


TASUTA TRANSPORT üle Eesti!

Tootekood: RXVF1 Kategooria:

Lisainfo

Võimsus

1000W

Aku

60V 20Ah VRLA Gel

Sõiduulatus

50km*

Maksimaalne kiirus

25km/h

Kandevõime

203kg

Kaal

118kg

Laadimisaeg

6-8 tundi

Käigud

edasi-tagasi

Värv

Sinine

*

Sõiduulatust mõjutavad sellised tegurid nagu sõitja või koorma kaal, mäed ja nõlvad, tee tüüp, ilmastikutingimused, vale rehvirõhk jms

Lisainfo

Rollerit käsitletakse kui pisimopeedi ehk Transpordiametis arvele võtmine ei ole vajalik, seega ei ole ka vajalik liikluskindlustuse tegemine. Võib sõita kõnniteedel.

Komplekteerimine

Elektrirolleri ostu korral soovitame juurde tellida ka komplekteerimise teenuse. Seljuhul jõuab sinuni pakendis oleva elektrirolleri asemel juba kokku pandud, kontrollitud ja täis laetud toode, millega on võimalik koheselt ka liiklema hakata.

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…