Lumepuhur Texas Snow King 7011TGE (elektristarteriga ja käepideme soojendustega)

1,590.00

Snow King 7011TGE on varustatud võimsa 4-taktilise 302 cm3 mootoriga. Lisaks on mootoril elektriline starter (230 V), mis sobib ideaalselt mootori käivitamiseks jäistes tingimustes. Elektriline starter tähendab, et kasutajal on lihtne masinat käivitada, ilma et ta peaks käsikäiviti abil energiat kulutama. Ühendage lihtsalt kaabel, vajutage käivitusnuppu ja mootor käivitub. Snow King 7011TGE on valmistatud tugevast kvaliteetsest materjalist ja mõeldud kasutamiseks iga päev tunde. See tähendab, et see lumepuhur sobib ideaalselt professionaalsetele kasutajatele, omavalitsustele ja korteriühistutele. Sellel mudelil, nagu ka teistel Snow Kingi mudelitel, on 2-astmeline väljaviskesüsteem, mis suudab lund välja paisata kuni 15 m kaugusele. Väljaviskajat saab pöörata 190 kraadi, mis tähendab, et kasutaja saab selle täpselt soovitud suunas seada.
70 cm töölaiuse ja 54 cm töökõrgusega masin suudab lühikese aja jooksul ära koristada suure koguse lund.

NB! Lumepuhur tarnitakse ilma mootoriõlita. Sobiva mootoriõli leiad SIIT

TASUTA TRANSPORT üle Eesti!

 

 

Tootekood: 90062505 Kategooria: Tootja:

Lisainfo

Tehnilised andmed

Mootori tootja: Loncin
Mootori mudel: LC180FDS
Mootori tüüp: 4-taktiline
Töömaht: 302 cc
Paagi maht: 4,0 liitrit
Jõudlus: 6,2 kW 3600 p/min juures.
Starter: käsi- (tõmbe-) starter, elektristarter 230 V
Mootoriõli maht: 0,95 liitrit
Väljaviske etappe: 2
Töölaius: 70 cm
Viskekaugus: 8-15 m
Töökõrgus: 54,5 cm
Kiirused: 1,3-3,0 km/h
Esituli: Halogen + LED diooodid
Käepideme soojendus
Ühendus: rihmajamiga tiguülekanne
Tootlikkus: 1400 m2/tunnis
Tagurpidikäik: 2
Edasikäik: 6
Rattad: Pneumaatilised kummirattad 15″
Velje suurus: 4,50-7
Vibratsioonitase käepidemel: 4,5 m/s2
LWA garanteeritud: 105 dB(A)
Netokaal: 115,6 kg
Pakendi laius: 117 cm
Pakendi pikkus: 75 cm
Pakendi kõrgus: 87 cm

Keskendunud kasutajale

Snow King 7011TGE on varustatud paljude nutikate detailidega, mis muudavad selle kasutamise väga lihtsaks. See hõlmab suuri 15-tollisi talverehve, mis tagavad, et lumepuhur on töötamisel stabiilne, ja juhtraua tugevat siduri käepidet on lihtne kasutada, kui operaator kannab kindaid. Snow King 7011TGE kaalujaotus on optimaalne, kuna mootor on paigutatud masina taha, mis tähendab, et lumepuhurit on pööramisel ja transportimisel lihtne manööverdada. Lumepuhuri küljel olevaid libisemisplaate saab hõlpsalt reguleerida, et saada soovitud kaugust teost maapinnani. Snow King 7011TGE on varustatud võimsa esitulega, mis annab operaatorile täiusliku valgustuse – nii et saate töötada varahommikul või hilisõhtul. Lisaks on käepidemed soojendatud, et operaator saaks masinat juhtida ilma kindaid kasutamata.

Võimas käigukasti tüüp

Snow King 7011TGE on välja töötatud plaatülekandega, mis on äärmiselt stabiilne ja võimas käigutüüp, mida kasutavad enamik lumepuhureid. Tigu on külge on kinnitatud “turvapoltidega” ja need purunevad, kui tigu tabab suurt kivi. See ohutusmeede on varustuse kaitsmiseks. Käikudest on kuus edasi- ja kaks tagasikäiku, et operaator saaks töötada täpselt soovitud kiirusega. Tänu sellele on lumepuhuriga kitsastes kohtades lihtne manööverdada.

Usaldusväärne mootor

Snow King 7011TGE on varustatud võimsa ja töökindla Loncin LC180FDS 4-taktilise 302 cm3 mootoriga. See mootor on turul suhteliselt uus, kuid tunnustatud oma töökindluse, kvaliteedi ja tugevuse poolest. Mootor on “lumi” mudel, mis tähendab, et õhufilter ja juhtnupud on mõeldud kasutamiseks talvel. Mootoril on nii käsi- (tõmbe-) kui ka elektriline starter, nii et operaator saab valida eelistatud käivitamise.

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…