Lumepuhur Texas Snow King 617TGE (elektristarteriga)

1,190.00

Snow King 617TGE on varustatud tugeva 4-taktilise 212 cm3 mootoriga. Lisaks on mootoril elektriline starter (230 V), mis sobib ideaalselt mootori käivitamiseks jäistes tingimustes. Elektriline starter tähendab, et kasutajal on lihtne masinat käivitada, ilma et ta peaks käsiikäiviti abil energiat kulutama. Ühendage lihtsalt kaabel, vajutage käivitusnuppu ja mootor käivitub. Sellel mudelil, nagu ka teistel Snow Kingi mudelitel, on 2-astmeline väljaviskesüsteem, mis suudab lund välja paisata kuni 15 m kaugusele. Väljaviskajat saab pöörata 190 kraadi, mis tähendab, et kasutaja saab selle täpselt soovitud suunas seada. 61 cm töölaiuse ja 51 cm töökõrgusega masin suudab lühikese aja jooksul ära koristada suure hulga lund.

NB! Lumepuhur tarnitakse ilma mootoriõlita. Sobiva mootoriõli leiad SIIT

TASUTA TRANSPORT üle Eesti!

Tootekood: 90062503 Kategooria: Tootja:

Lisainfo

Tehnilised andmed

Mootori tootja: Loncin
Mootori mudel: LC170FDS
Mootori tüüp: 4-taktiline
Töömaht: 212 cc
Paagi maht: 3 liitrit
Jõudlus: 4,4 kW 3600 p/min juures.
Starter: käsi- (tõmbe-) starter, elektristarter 230 V
Mootoriõli maht: 0,6 liitrit
Väljaviske etappe: 2
Töölaius: 61 cm
Viskekaugus: 8-15 m
Töökõrgus: 51 cm
Kiirused: 2,5-4,5 km/h
Ühendus: rihmajamiga tiguülekanne
Tootlikkus: 1220 m2/tunnis
Tagurpidikäik: 2
Edasikäik: 6
Rattad: Pneumaatilised kummirattad 13″
Velje suurus: 4,10-6
Vibratsioonitase käepidemel: 5,5 m/s2
LWA garanteeritud: 105 dB(A)
Netokaal: 78 kg
Pakendi laius: 90 cm
Pakendi pikkus: 67 cm
Pakendi kõrgus: 81 cm

Keskendunud kasutajale

Snow King 617TGE on varustatud paljude nutikate detailidega, mis muudavad selle kasutamise väga lihtsaks. See hõlmab suuri 13-tollisi talverehve, mis tagavad lumepuhuri stabiilsuse töötamise ajal ning juhtraua tugevat siduri käepidet on lihtne kasutada, kui operaator kannab kindaid. Snow King 617TGE kaalujaotus on optimaalne, kuna mootor on paigutatud masina taha, mis tähendab, et lumepuhurit on pööramisel ja transportimisel lihtne manööverdada. Lumepuhuri küljel olevat libisemiplaate saab hõlpsalt reguleerida, et saada soovitud kauguset teost maapinnani.

Võimas käigukasti tüüp

Snow King 568TG on välja töötatud plaatülekandega, mis on äärmiselt stabiilne ja võimas käigutüüp, mida kasutavad enamik lumepuhureid. Tigu on võlli külge kinnitatud “turvapoltidega” ja need purunevad, kui tigu tabab suurt kivi. See ohutusmeede on varustuse kaitsmiseks. Seal on kolm edasi- ja üks tagasikäik, et operaator saaks töötada täpselt soovitud kiirusega. Tänu sellele on lumepuhuriga kitsastes kohtades lihtne manööverdada.

Usaldusväärne mootor

Snow King 617TGE on varustatud tugeva ja töökindla Loncin LC170FDS 4-taktilise 212 cm3 mootoriga. See mootor on turul suhteliselt uus, kuid tunnustatud oma töökindluse, kvaliteedi ja tugevuse poolest. Mootor on “lumi” mudel, mis tähendab, et õhufilter ja juhtnupud on mõeldud kasutamiseks talvel. Mootoril on nii käsi- (tõmbe-) kui ka elektriline starter, nii et operaator saab valida eelistatud käivitamise.

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…