You are currently viewing Stiga CS 755 – professionaalne mootorsaag taskukohase hinnaga…

Stiga CS 755 – professionaalne mootorsaag taskukohase hinnaga…

Stig Hjelmquisti poolt Rootsis 1934. aastal asutatud brändil “Stiga” on rohkem kui 80 aastat ajalugu ning tänasel päeval on Stiga tuntud aia- ja metsatehnika kaubamärk, mille tootevalik on väga suur ja mida turustatakse kogu Euroopas ja mujalgi. 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mine metsa.. või tee hoopis kodus küttepuid. Ega erilist vahet polegi, sest Stiga 5-seeria mootorsaag on truu kaaslane igas olukorras. Olgu selleks kergemad kodutööd või tõsine metsatöö. Tugeva ehitusega magneesiumsulamist karter tagab kergema kaalu ja kiirema jahutuse, kuid peab vastu kõrgetele pööretele intensiivses professionaalses kasutuses.  Kõige selle juures säilitab saag madala emissioonitaseme ja optimeeritud kütusekulu. Lisaks on sael 3-osaline väntvõll, mis vähendab saele kanduvat koormust. Silindri ja kolvi valmistamisel on kasutatud uut tehnoloogiat, mille eesmärk on vähendada kütusekulu ja olla keskkonna sõbralikum. Sae silindri kubatuur on 52 cm³ ja kaalub 5.3kg. 

Turvalisus on prioriteet

Manuaalne ja inertsketipidur peatab keti 0,089 sekundiga, tagades ohu või tagasilöögi korral maksimaalse ohutuse. Ergonoomiline tagumine käepide on pehme, libisemisvastane ja mugava asetsusega, mis tagab turvalise haardumise ja efektiivsuse. 

 Hooldamine on lihtne


Hooldustoiminguid saab teostada mugavalt ja kiirelt. Õhufiltri kate ja õhufilter on kiirkinnitustega, mistõttu on need paari liigutusega eemaldatavad. Tagumise käepideme all on pesa, kus asetseb saevõti, mis on alati sinuga kaasas ja nii on ühtlasi alati olemas tööriist, millega saab igal ajal teha põhilisi toiminguid – ketti pingutada, plaadimutreid avada või teostada toiminguid süüteküünlaga. 
 Nähtav kütusetase, lukustiga plaadimutrid ja reguleeritav õlipump


Edaspidi tead täpselt, palju kütust paagis on – kütusepaagil on läbipaistev aken kütusetaseme jälgmiseks. Ja kui saekett vajab teritamist ning plaadimutrid on vaja lahti keerata, ei pea muretsema nende kadumise pärast! Plaadimutrid on alati turvaliselt ketikaane küljes kinni! Lisaks tagab reguleeritav ketiõli pealevool keti õlitamise täpselt sinu vajadustele.Käivitamine lihtne kui lapsemäng

Stiga mootorsaag on varustatud dekompressiooni klapiga ja kütuse eeltäitepumbaga, mis tagab kergema käivitamise. Seiskamisnupp läheb alati automaatselt tagasi “START” asendisse ning õhuklapp on mugavas asukohas. 

 Kokkuvõtlikult, kui praegune mootorsaag hakkab juba vanaks jääma või vajad lihtsalt uut ja usaldusväärset partnerit profisae näol, mis on varustatud suure juhtplaadiga ning saab hakkama nii kodutöödes kui ka raskemates tingimustes, siis Stiga mootorsaag SP 526 võib olla Sulle just sobiv! Sael on kõik professionaalse mootorsae omadused ja võiks arvata, et seetõttu maksab mootorsaag ka palju, kuid tegelikkuses on hinnaklass säilitanud taskukohasuse ja sae saab praegu kätte kõigest 269€ eest!  Kas mootorsaag pakub Sulle huvi? Siis tule vaata masin meie Tartu esinduses üle. Paneme ka alati kütuse ja ketiõli paakidesse, käivitame ja näitame põhitõed ära! Kui oled kaugemalt, siis osta saag mugavalt veebipoest (kliki allpool olevale pildile, see suunab sind tootelehele):