You are currently viewing Õige aeg robotniiduki ostmiseks

Õige aeg robotniiduki ostmiseks

Unusta bensiinimootori müra ja kulutatud aeg muruniiduki taga sammumisel. Kasuta seda aega hoopis näiteks perega koosolemiseks või oma hobidega tegelemiseks, sest robotmuruniiduk on uskumatult asjalik tegelane sinu aias. Tegelikult ka! Ta on vaikne ja peaaegu märkamatu, tagades ideaalse niitmise ja tekitades parema muru kvaliteedi (kaovad näiteks mutimullahunnikud, enamasti ka samblik jms).

Ja tegelikult just nüüd ongi õige aeg robotniiduki ostmiseks, sest lisaks headele hindadele anname kaasa ka kingitusi ja muud huvitavat:

Stihl iMow robotniidukitega kingituseks kaasa Stihli akutrimmeri komplekt

Pildiotsingu stihl fsa 56 tulemus

Stiga 5-seeria robotniiduki ostuga kingituseks kaasa Stiga akutrimmeri komplekt

Pildiotsingu Stiga 24V tulemus

Iga robotniiduki ostuga anname kaasa ka hoolduspaketi ehk hooaja lõpus teostame Sinu robotniidukile hooldustööd tasuta

Pildiotsingu service icon tulemus

Robotniiduki maja kaitseb robotniidukit kuumuse, päikese ja vihma eest ning masina eluiga pikeneb! Nüüd majake eriti hea hinnaga! Loe täpsemalt SIIT


«ROBOTNIIDUKI TOOTEVALIKU LEIAD SIIT»PAIGALDAMINE JA TERVIKLAHENDUS

Samuti oleme abiks sobiva robotniiduki valimisel ja ka paigaldamisel. Robotmuruniidukite tootjatel on olemas palju erinevaid mudeleid erinevate parameetritega ja seda põhjusega – igasse aeda on mõeldud kindlate parameetritega masin. Iga krunt on erineva suurusega, unikaalse kujundusega ja erineva keerukusastmega, seetõttu tuleb enne robotmuruniiduki ostmist arvesse võtta mõned nüansid – aia suurus, tasapinnast väljaulatuvad esemed, puud, lemmikloomad, kalded ja muud sarnased ohud. 

Oleme soovitanud alati robotniiduki ostuga tellida ka terviklahenduse ehk paigaldusteenuse, sest õige paigaldamine ja korrektne seadistamine tagab ka robotniiduki korraliku töötamise. 

Antud protsess täpsemalt:Paigaldamise maksumus algab 150€ (väiksemad krundid), kuid täpse maksumuse oskame öelda pärast krundile teostatud ülevaatust!

Tartus ja Tartumaal on krundi ülevaatamine TASUTA – helista või saada kiri ja lepime sobivas ajas kokku! 


 

TELLIMINE JA INFO:

info@metsakaupmees.ee

+372 502 75 85