-10%

Robotniiduk STIGA A3000 | 3000M² (kaablivaba)

Original price was: 4,099.00€.Current price is: 3,699.00€.

STIGA A3000 muruniiduk – uue põlvkonna, täielikult autonoomne, juhtmevaba AGS-tehnoloogiaga robotniiduk.

Stiga insenerid ja disainerid on arendanud uue põlvkonna robotniiduki, milles on ühendatud uusimad tehnoloogiad ja parimad kasutusmugavused.  5 Ah liitiumioonakudel töötav robotniiduk suudab niita kuni 3000 m² murualasid. Täislaetud akudega võib roboti järjestikune tööaeg olla kuni 2h 30 minutit. Uute STIGA A-seeria robotite paigaldamiseks ei ole vaja piirdekaablit. Märkige kogu oma krunt mobiiltelefoni abiga lihtsalt robotiga sõites mööda soovitud ala piiri. Robot skaneerib aktiivselt aeda, et otsustada, kus ja millal niita, kasutades patenteeritud AGS (Active Guidance System) algoritmi kombineerituna RTK-GPS-iga tehnoloogiaga, algoritm, mis parandab veelgi GPS RTK signaali töökindlust.

STIGA A-seeria robotid optimeerivad aku kasutamist, töötades organiseeritud niidumustreid  kasutades, mis tähendab, et nad ei niida enam juhuslikult. Robotil on mitu programmi erinevate niidusuundade jaoks. Et vältida liigset niitmist saab kasutaja seadistada kuni 10 niidutsooni. Liitiumioonaku kasutamist iseloomustab vastupidavus ja see ei saasta keskkonda. Tugev plastkorpus on valmistatud polüpropüleenist ja 30% talkmaterjalist, mis neelab müra ja vibratsiooni. Kompaktne ja kerge STIGA A-seeria robot suudab niita erineva kujuga aedades – hõlpsasti manööverdades kitsastes kohtades, ümber puude ja põõsaste. Kuna robot on ideaalselt tasakaalustatud, saab see hõlpsalt hakkama erinevate ebatasasustega ja suudab ronida kuni 50% (27°) nõlvadel.

STIGA A-seeria robotil on kaks elektroonilist aju (toiteplaat ja loogikaplaat), mis orienteeruvad ja otsustavad, millal ja kus lõigata. Roboti saab juhtida ka robitil oleva intuitiivse klaviatuuriga ja Bluetooth-ühenduse kaudu oma nutitelefonist, kasutades rakendust STIGA.GO äppi.

STIGA autonoomsed robotniidukid on varustatud 4G tehnoloogiaga, mis on usaldusväärsem kui traditsioonilised raadiolained ning võimaldab pidevat ühendust roboti ja selle tugijaama vahel, tagades GPS RTK tehnoloogia korraliku töö. Roboti tehnoloogia põhineb andmesidel STIGA pilve ja roboti enda vahel. STIGA autonoomsete robotniidukite signaal on stabiilne ja kaitstud ükskõik millises aias.

Stiga kaablivaba robotniiduk:

  • Hoiate kokku aega ja raha, kuna pole vaja paigaldada piirdekaablit.
  • Täielik vabadus –kuna STIGA autonoomse robotniidukiga on kaasas tugijaam, on Teil täielik vabadus ja paindlikkus otsustada, kuhu ja kuidas seda oma aias paigutada.
  • Paindlik süsteem – kui teie aias midagi muutub, näiteks uus lillepeenar või laste mänguala, siis saate kergesti niitmise ala lihtsalt muuta.
  • Süsteemsed niitmise mustrid – enam ei niida robot juhuslikult.
  • Ilus ühtlane muru, kuna kõiki piirkondi niidetakse regulaarselt ja välditakse sama ala mitmekordset niitmist.
  • Vaikne töötamine ning madal müratase ei häiri õues puhkamist ja võimaldab naabritega hästi läbi saada.
  • Valmistatud vastupidavast ja kvaliteetsest materjalist, mis tagab pika eluea.
  • Stiga ePower akusüsteem – võimaldab muru hooldada vaid 2 niitmistsükliga päevas. Akud on väga kvaliteetsed, isegi peale 4-aastast kasutamist on akul mahtuvust üle 80% oma esialgsest väärtusest.

Vajadusel aitame paigaldusega – loe paigaldusteenuse kohta lähemalt SIIT


TASUTA TRANSPORT üle Eesti!

Tootekood: 2R9102028/ST1 Kategooria: Tootja:

KirjeldusLisainfo

Tehnilised andmed

Max niidetav ala (m²) 3000
Aku Li-Ion 1×5,0 Ah
Mootori tüüp Harjavaba
Keskmine tööaeg (+- 20%) 2 h 30 min
Keskmine laadimisaeg 2 h
Niidumeetod Korrapärane
Niidulaius 26cm
Niidukõrgus (mm) 20-65mm
Niidukõrguse reguleerimine Elektriline
Tera tüüp 6 lendtera
Tera kiirus 2400 p/min
Max niidukiirus 24 m/min
Tee laadimisjaama Otse
Bluetooth vastuvõtja On
Vihmaandur Jah
Max kaldenurk 50%
Virtuaalne tsooni välistamine Jah
GPS Jah
Äpi ühenduvus GPRS-4G
GPS tugijaam Jah
Andmeside: piiramatu
Stiga AGS tehnoloogia Jah
Põrkeandur Jah
Tõsteandur Jah
Äpist lukustamine Jah
Kaal koos akudega (kg) 12,6

Niitmine

STIGA kaablivaba robotniiduk A 3000 töötab 6 vabalt pöörleva žilettterava teraga, niidulaius on 26 cm. Tera purustab niidetud muru ja laotab selle tagasi pinnasele, luues kasvavale murule loodusliku väetise. Lõikekõrguse asendid on elektriliselt reguleeritavad vahemikus 20-65 mm. STIGA A3000 robot suudab hooldada kogu murupinda, töötades vaid 2 korda päevas kuni 2,5 tunniste niidutsüklitega. Nii jääb rohkem aega aias mõnulemiseks ja jätab võimaluse murul pärast niitmist “paraneda”. Tänu takistuse tuvastamise anduritele peatub robot takistusega kokku puutudes ja muudab automaatselt liikumissuunda. STIGA.GO äpi abil on võimalik määrata kindel niiduaeg ja välistada alad, mida sa ei soovi niita ja robot sinna ei lähe. Või integreerige häälassistent Alexa häälkäskluste jaoks. Samuti on robotil kaitse varguse vastu – roboti lõiketsoonist väljas olles saadetakse kasutajale teade. Kolm andurit aitavad reageerida ümbritsevale: Vihmaandur – saadab roboti tagasi laadimisjaama kui sajab vihma; Põrkeandur – tänu takistuste tuvastamisele robot peatub ja muudab automaatselt liikumissuunda, vältides nii ka terade kahjustamist; Tõsteandur – peatab roboti üles tõstmisel automaatselt lõiketerad. Uudse lahendusena on robotniidukil eemaldatav pealiskate, mida võib pesta jooksva vee all. Robot vastab IPX5 niiskuskaitsele. Selline lahendus võimaldab hoida robotniiduki alati puhta ja hooldatuna.

Andmesidepakett

Piiramatu

AGS - Active Guidance System

STIGA autonoomsed robotniidukid on loodud tõeliselt iseseisvaks, mis muudab Teie elu palju lihtsamaks. Robot kaardistab niitmise käigus aktiivselt aeda, et otsustada, kus ja millal muru niita. Robotniiduk kasutab patenteeritud AGS (Active Guidance System) tehnoloogiat koos RTK-GPS tehnoloogiaga, mis tagab 2 cm täpsusega tugeva, stabiilse signaali. Kuni 10000 ruutmeetri suurused aiad niidetakse regulaarselt ja täpselt, jätmata ühtegi tsooni niitmata ja vältides liigset niitmist mitu korda sama piirkonda läbides. Tulemuseks on ilus ühtlane muru. See eristab STIGA autonoomse robotniiduki kõigist teistest robotniidukites

Ökosüsteem

Iga aed on väike ökosüsteem, kus igapäevaselt elavad putukad ja väikesed loomad. STIGA robotniiduk tahab kaitsta öist elu aedades ja seetõttu konstrueeriti robotid nii, et need suudaksid hallata niitmist valgel ajal, et näiteks siilid saaks aias öösiti tegutseda.

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE