FISKARS LUMELABIDAS X-SERIES TELESKOOPVARREGA

44.00

Fiskars X-seeria lumelabidal on alumiiniumist, libisemiskindla kattega (oranž pind) kerge teleskoopvars. Lumelabida laius on 36,2 cm, teleskoopvarre pikkus 120-139,2 cm. D-kujuline käepide on mugav, püsib hästi käes ja on piisavalt lai, et saaks töötada ka paksemate kinnastega. Vastupidav polüpropüleenist labaosa talub kuni -30 °C temperatuuri. Esiserva alumist osa on tugevdatud terastraadiga, tänu millele pikeneb lumelabida kasutusiga ligi kolm korda. Labidaosal olevad sooned vähendavad lume kleepumist labida külge

Tootekood: F-141037 Kategooria: Tootja:

Kirjeldus

Enamasti oleneb lumekoristusvahendite efektiivsus sellest, millist lund on vaja lükata. Sula saabudes muutub lumi raskemaks ning lükkamise asemel peab lund hakkama labidaga tõstma. Selleks sobib hästi Fiskars X-series teleskoopvarrega lumelabidas, mis on mõeldud suuremate ja raskemate lumekoguste koristamiseks. Lumekoristus võib olla kehale üsna koormav töö, mistõttu tuleks valida võimalikult kergest materjalist lumetööriist. Oluline on ka, et labidas oleks õige pikkusega. Liiga lühike labidas paneb töötegija küürutama ning see võib põhjustada selja väsimist või isegi valu. Liiga pikk labidas on aga kohmakas ja selle liigutamine nõuab rohkem jõudu. Teleskoopvars aitab hästi lahendada selle probleemi! Tänu reguleeritava pikkusega varrele sobib lumelabidas erineva pikkusega inimestele. Labidavarre pikkuse reguleerimiseks on käepideme küljes oranž nupp, mida tuleb keerata 90° kraadi, seejärel saab reguleerida varre sobiva pikkusega ja fikseerimiseks keerata oranž nupp tagasi algasendisse. Varre libisemiskindel kate aitab hoida kätt fikseeritult ja on ka tunduvalt soojem kui puhas alumiiniumvars. Piisavalt lai ja sügav lumelabidas võimaldab tõhusalt koristada lund nii jalg- kui sõiduradadelt, siseõuedelt ja terrassidelt.

Kindlasti tasub investeerida ergonoomilise käepidemega tööriista, mis ei väsita käsi ja ei tekita lihaspingeid.

Vastupidavad materjalid ja innovatiivne tehnoloogia on Fiskarsi edu alus. Kõikide tööriistade arendamisel on ülioluline kasutada parimaid saadaolevaid materjale. Tööriistade kasutamise ja hooldamise lihtsus ning varuosad on brändi tootearendusfilosoofia alustalad. Fiskars arendab kõiki oma uusi tooteid koostöös professionaalidega. Nii saab ka kindel olla, et tööriistad on vastupidavad ja sobivad alati just nende tööülesannete täitmiseks, milleks nad on loodud.

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE