Akuga transpordikäru Cramer 82UC (82V) (karkass)

929.00

82UC on võimas akukäru professionaalseks kasutamiseks, tema abil teostad ka kõige nõudlikumad tööd hõlpsalt. Tugeva kärukasti mahutavus on 150 kg / 106 l, gaasiamordi abil kallutatava süsteemiga raskete koormate hõlpsaks tühjendamiseks. Nagu kõigi Cramer 82V tootesarja toodete puhul, on aku mugavuse ja paindlikkuse huvides vahetatav. Transpordikäru kast sobib suurepäraselt tööriistade, aiajäätmete, puitmaterjali, kivide ja kruusa hõlpsaks transportimiseks. Gaasiamordi abil kallutatav kasti saab tühjendab minimaalse pingutusega isegi raskest lastist.

Kärul liikumiskiirus on sujuvalt reguleeritav kuni 5,2 km/h, mis tagab kasutaja krapsaka transpordikkiirusega.Vajadusel saab ka tagurdada. Suure läbimõõduga õhkrehvidega veorattad võimaldavad kasutamist igal pinnasel. Tagumised lukustatavad pöördrattad võimaldavad erakordset manööverdusvõimet isegi raskete koormate transportimisel. Iseliikuv akutitel neljarattaline tarbekäru on loodud spetsiaalselt professionaalidele. Tänu oma tugevale ehitusele, 150 kg kandevõimele ja kuni 5,2 km/h reguleeritavale transpordikiirusele pakub see kasutajale erakordset vastupidavust ja tootlikkust. Crameriga saab ka kõige nõudlikumaid töid teha kiiresti, tõhusalt ja ohutult. Meie 82 V tehnoloogia ei jää alla samaväärsele sisepõlemismootoriga kärule, kuid sellel on oluliselt madalamad kasutus- ja omamiskulud, mistõttu on see arukas valik igale professionaalsele kasutajale või ettevõttele. Lisaks kulude ja jõudluse eelistele pakub Cramer 82V sari töökohal täiendavat ohutust, madalat vibratsiooni ja -mürataset. Käru gaasiamortisaatoriga abistatav kallutusfunktsioon lihtsustab kasti tühjendamist ja suured, vastupidavad tagumised pöördrattad tagavad transpordi ajal optimaalne manööverdusvõime.

Cramer 82V professionaalse tootevaliku akud on vahetatavad kõigi sama platvormi toodete vahel, alates muruniidukitest, hekilõikuritest, puhuritest kuni murutraktorini. Üks aku mis tahes professionaalseks rakenduseks.

Sobiva aku ja akulaadija leiad SIIT

TASUTA TRANSPORT
üle Eesti!

Tootekood: 7400086&CRA Kategooria: Tootja:

Kirjeldus

Lisainfo

Tehnilised andmed

Harjadeta mootor
Võimsus 0,3 kW
Kiirus: normaal kuni 5,2 km/h, aeglustiga kuni 3,2 km/h
, reevers kuni 3 km/h
Kasti mahutavus 106L
Kandevõime 150 kg
Kaal (karkass) 40 kg (±2 kg)
Gaasiamordiga kallutatav kärukast
Vibratsioonitase (m/s²) <2,5 m2/s
Soovituslik aku mudel 82V360
Tööaeg (82V360). < 140 min

Sobivad akud

82V220G/82V430G/82V220/82V430

Sobivad laadijad

82C1G/82C2/82C6

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…