Akuga rohulõikur Cramer 48TB10 (48V) (karkass)

229.00

48TB10 on kerge ja võimas akuga rohulõikur, mis on mõeldud kasutamiseks keskmistes kuni suurtes aedades. Seade pakub täiuslikku jõudluse ja manööverdusvõime tasakaalu üldiste muru- või võsalõikustööde hõlpsaks teostamiseks. Mugavus on tagatud tänu täielikult reguleeritavale kaksikkäepidemele ja ergonoomilisele rakmetele, samas kui aku on vahetatav kõigi teiste Cramer 48V tööriistadega. Crameri abil saad oma aias ka kõige nõudlikumaid tööd teostada kiiresti, tõhusalt ja ohutult.

Meie 48 V tehnoloogia konkureerib edukalt traditsioonilise sisepõlemismootori jõudlusega, kuid sellel on oluliselt madalamad jooksvad kulud ja suurem kasutusmugavus, mistõttu on see igale majaomanikule mõistlikuks valikuks. Lisaks kulude ja jõudluse eelistele tagab Cramer 48V sari kasutajale ohutuse, madala vibratsiooni ja -mürataseme. Kasutamisel ei tekita kahjulikke heitmeid. Mugavaks tööks on rohulõikur varustatud kahe nupuga käivituse ja täielikult reguleeritava kaksikkäepidemega.

Cramer 48V tooteperekonna akud on vahetatavad kõigi sama platvormi toodete vahel, alates puhuritest, hekilõikuritest, trimmerites mootorsaagideni. Üks aku mis tahes aias ette tuleva töö teostamiseks

Sobiva aku ja akulaadija leiad SIIT

TASUTA TRANSPORT
üle Eesti!

Tootekood: 2101886&CRA Kategooriad: , Tootja:

Kirjeldus

Lisainfo

Tehnilised andmed

48/24V harjadeta mootor
Soovituslik akul 48B96
Maksimaalne võimsus 1000 W
Lõikekiirus 6300 p/min
Lõikelaius 40 cm
1 akupesa
Seadistatav kaksikkäepide
Pöördemoment 1,2 Nm
Toru läbimõõt 25,4 mm
Reduktori kaldenurk 30 kraadi
Kaal 4,5 kg
Vibratsioonitase (m/s²) 2,5
Komplektis kandetraksid ja 2 tamiiliga trimmipea
Aku ja akulaadija: ei ole komplektis, saadaval lisavarustusena.

JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Sulle võib meeldida ka…