Oleme avatud! Informatsioon seoses praeguse olukorraga

Oleme avatud! Informatsioon seoses praeguse olukorraga

Hea klient!

Kriisiajale vaatamata on meie esindus avatud ja oleme valmis Sind teenindama.

Oleme kohapeal olemas E-R 9.00-18.00 ja L 9.00-15.00 ning meie suures sisehoovis on piisavalt ruumi kõigile. Vajadusel helista või lase uksekella. Lisaks saad meiega ühendust järgnevatel kontaktidel:

  • 7 343 861  |  50 191 60  |  502 75 85
  • info@metsakaupmees.ee
  • Veebipoe vestlusaken – kui sul tekib küsimusi, vajad nõu või lisainformatsiooni, siis kasuta julgelt seda variati. Oleme seal selleks, et sind aidata! (vestlusaken asub ekraanil all paremas nurgas)

 

TOODETE MÜÜK

Võimalusel soorita ost veebipoest. Saadame tellimuse Sulle kiirelt pakiautomaati (DPD, Omniva, Itella) või toimetab selle kohale kuller. Tellimustele alates 100€ on transport tasuta!

Tooteid on võimalik osta jätkuvalt ka meie esindusest. Parima organiseerituse tagamiseks võta meiega eelnevalt ühendust, et saaksime soovitud kauba valmis panna üleandmiseks. Samuti on e-poe tellimustele võimalik ise esindusse järele tulla.


 

HOOLDUS JA REMONT

Meie töökoda töötab täistuuridel ja oleme valmis hooldama või remontima Sinu tehnikat.

Kui hooldamist või remonti vajab näiteks murutraktor, raider, muruniiduk, 0-pöörderaadiusega murutraktor või robotniiduk, siis kasuta meie “Tasuta hooldusesse transport Sinu niidutehnikale” kampaaniat. Turvaline ja kontaktivaba!


 

VARUOSAD

Suure valiku varuosasid leiab samuti e-poest. Kui soovitud varuosa siiski ei leia, siis saada varuosapäring või suhtle meiega vestlusaknas.

Varuosad ja varuosapäringu leiad siit: metsakaupmees.ee/varuosaparing/


 

Jäägem terveks!

Metsakaupmees meeskond