• Stihl Compact MSA 120 C-BQ

Stihl Compact MSA 120 C-BQ

  • Mudel: Stihl Compact MSA 120 C-BQ
  • 299.00€

Hea pakkumine - komplektis aku ja laadija! Lihtsalt käsitsetav MSA 120 C-BQ on kompaktne, võimas, kerge, kerge kasutada ja väga vaikne aku toitel töötav kettsaag. Mõeldud kasutamiseks kodukasutajatele. Kiirketipingutuse ja intelligentse STIHLi QuickStop Super ketipiduriga. Niipea kui kasutaja laseb lahti tagumisest käepidemest, seiskub kett täielikult sekundi murdosa jooksul. See tagab oluliselt suurema ohutuse. Mugavaks kasutamiseks maastikuhoolduseks kodus ja okste ning põõsaste järellõikamiseks aeda.Sobib ideaalselt töötamiseks kinnistes ruumides. Kettsaag on varustatud spetsiaalselt väljatöötatud saeketiga 1/4" PM3, mis tagab suurepärase lõikejõudluse. Väga lihtne teritada ja vahetada. Teritamisel kasutatakse STIHL teritusraami ümarviiliga 3,2mm. Keti liikumiskiirus 13,2m/s. EC- STIHL loodud ja toodetud harjavaba mootoriga. Akuga lõigete kestvusaeg on seotud koormusest ~ 35min.

Hind sisaldab AK20 (3.2Ah) akut ja AL101 laadijat
Toodet võimalik osta ilma aku ja laadijata 229€

OMADUSED


KASUTAMISEL EI VAJA KÕRVAKLAPPE

Compact seeria toodetel kasutatakse STIHL Compact seeria akusid. Kettsael MSA 120 C-BQ sooviatme kasutada AK 20 ja AK 30 Compact akut. Ketiõlina soovitame koduaias kasutada STIHL BioPlus saeketiõli, mis tagab Teile puhta looduse ja eelkõige keti-ja juhtplaadi eluea pikenemise.
PUHAS JA VAIKNE

Tänu juhtmeteta tehnoloogiale sobivad need tööriistad ideaalselt kasutamiseks müratundlikes piirkondades nagu haiglad, lasteaiad ja elamurajoonid.  Lisaks ei tekita elektrimootorid mingeid heitgaase.
ÜKS AKU KÕIGE JAOKS

Nii muru niitmine ja muruservade hooldamine, kui ka heki pügamine, lehtede koristamine, teeradade puhastamine – STIHLi ja VIKINGi akutööriistad muudavad kõik aiatööd lihtsaks.  Ja tänu nende innovatiivsele modulaarsele ehitusele ühilduvad Compact seeria akud ja laadimisseadmed kõigi Compact seeria elektriliste akutööriistadega.  Heitgaasivabad, vaiksed 100% mobiilsed: STIHLi compact seeria akutööriistad ühendavad endas mitmeid eeliseid. Need sobivad suurepäraselt aiandushuvilistele. Valida saab kuue erineva tööriista, kolme võimsa liitiumioonaku ja laadija vahel.

AKUD JA LAADIJAD

 

               Aku AK10 Compact        Aku AK20 Compact       Aku AK30 Compact       Akulaadija AL101 Compact

                 1.6Ah                                  3.2Ah                                   5.2Ah                                         LED indikaator  

       69€                       99€                       145€                            45€


ANDMED

Võimsus
Tööpinge 36V
Lõikevarustus
Juhtplaadi pikkus 30cm
Kett 1/4 PM3
Mõõdud
Kaal 2.5kg

Stihl Compact MSA 120 C-BQStihl


Arvuta näidiskuumakse

Toote hind
Sissemakse Laenu pikkus Kuine makse:
Arvuta näidiskuumakse

%