• Echo CS-310ES

Echo CS-310ES

 • Tootja: ECHO
 • Mudel: CS-310ES
 • 199.00€

Lihtne mootorsaag okste lõikamiseks ning kergemateks saagimistöödeks kodus, suvilas ja ehitustel. Jaapani tehnoloogi!


OMADUSED

ES-START KERGKÄIVITUS
KÜTUSE EELTÄITEPUMP
MEHAANILINE JA INERTSIGA KETIPIDUR
TOOREKLAPI KIIRE VABASTAMINE
KETI PINGUTAMINE KÜLJELT
C.D.I DIGITAALNE SÜÜTESÜSTEEM
ANTIVIBRATSIOONISÜSTEEM
ÕHU EELUPUHASTUSSÜSTEEM

ECHO 2-AASTANE TARBIJAGARANTII

ECHO annab tema poolt valmistatud mootorsaagidele (va elektriline kettsaag), võsalõikuritele, rohulõikuritele, trimmeritele, hekilõikuritele, kõrglõikuritele, õhuluudadele, pinnaseapuuridele ja ketaslõikuritele 2-aastase ettevõtte garantii, renditeenuse osutamisel 90 päevase garantii. See garantii kehtib Eestis peale 01.01.2015 müüdud seadmetele. 2-aastane ettevõtte garantii eeldab:

 • kasutaja poolt perioodiliste hooldustegevuste teostamist ja seadme kasutamist vastavalt seadme kasutusjuhendile
 • peale seadme ostmist 1 kord aastas seadme korrasoleku kontrolli teostamist importija poolt volitatud ECHO hooldus- ja müügikeskuses
 • läbitud perioodiliste kontrollide märkimist garantiikaardile importija poolt volitatud ECHO hooldus- ja müügikeskuse poolt

ECHO 5-AASTANE TARBIJAGARANTII

ECHO annab tema poolt valmistatud mootorsaagidele (va elektriline kettsaag), võsalõikuritele, rohulõikuritele, trimmeritele, hekilõikuritele, kõrglõikuritele ning õhuluudadele 5-aastase tarbijagarantii. See garantii kehtib Eestis peale 01.02.2012 müüdud seadmetele. 5-aastane tarbijagarantii eeldab:

  • kasutaja poolt perioodiliste hooldustegevuste teostamist vastavalt seadme kasutusjuhendile
  • 1 kord aastas seadme korrasoleku kontrolli teostamist importija poolt volitatud ECHO hooldus- ja müügikeskuses
  • läbitud perioodiliste kontrollide märkimist garantiikaardile importija poolt volitatud ECHO hooldus- ja müügikeskuse poolt

KERGKÄIVITUSSÜSTEEM "EASY START"

Mootori käivitamiseks on vaja kasutada kuni 40% vähem jõudu ja pole vaja teha järsku tõmmet. Starterinööri väljatõmbamisel pingutatakse vahespiraalvedru ja kui vedru pinge ületab mootori kompressiooni, mootor käivitub.

TOOREKLAPI AUTOMAATNE VABASTAMINE

Mugavalt sisse ehitatud tooreklapp ning selle automaatne vabastamine gaasihoova kasutamisel teevad seadmete käivitamise kergeks ja lihtsaks.

DIGITAALSE JUHTIMISEGA SÜÜTESÜSTEEM

Digital C.D.I (ingl. Digital Capacitor Discharge Ignition) funktsionaalsusega kettsaagidel ja teistel masinatel reguleeritakse mootori süütenurka automaatselt vastavalt mootori pööretele. Selle eelised on parem tagasilöögivaba käivitamine, suurem mootorijõudlus, madalam kütusekulu ja väiksem heitgaaside saaste. Samuti kaitseb see mootorit, piirates mootori pöördeid.

G-FORCE ÕHU EELPUHASTUSSÜSTEEM

Õhufiltrisse tuleva õhuvoo tsentrifugaalsel eelpuhastamisel satub vähem tolmu ja saepuru õhufiltrile.Tänu sellele püsib õhufilter kauem puhas ning mootor töötab kauem maksimaalsel võimsusel ning tõrgeteta.

AUTOMAATNE KETIÕLITUSSÜSTEEM

CR (ingl. Clutch Related) funktsionaalsusega mootorsaagidel toimub ketiõlitus ainult  siis, kui kett liigub (orienteeruvalt mootori pööretel 4000p/min, sõltuvalt mootorsae mudelist). Õlipumpa juhitakse läbi ketipiduri ning tänu sellele hoitakse ära õlilekked seisva mootoriga seadmel.  Mootorsaag püsib puhas sae hoiustamisel ning ka töötades on saag puhtam. Antud funktsionaalsus tagab väiksema õlikulu ning väheneb ka saagimisega kaasnev keskkonnareostus.


VIDEO



ANDMED

Mootor
Silindri kubatuur 30,5 cm3
Võimsus 1.1 kW
Lõikevarustus
Juhtplaat 12“/30 cm
Kett 1,3mm 3/8 47 hammast
Mõõdud
Kaal 4.0 kg

CS-310ESEcho


Arvuta näidiskuumakse

Toote hind
Sissemakse Laenu pikkus Kuine makse:




Arvuta näidiskuumakse

%