• ECHO SRM-300TES

ECHO SRM-300TES

  • Tootja: ECHO
  • Mudel: SRM-300TES
  • 469.00€
  • 389.00€

Unikaalne ja võimas High Torque reduktor (ülekandearv 2,07, tavaliselt 1,33-1,36), mis võimaldab jõuliselt niita ka vana ja väga tihedat heina. 50% suurem väändemoment! Lõikeorgan pöörleb üle 2 korra aeglasemalt, kui on mootori pöörded ja see annab lõikamisel jõudu (kõrge ja tiheda heina niitmisel masina pöörded ei kuku ja jätkab lõikamist). Tänu 5 kuullaagrile on reduktori hõõrdumine väiksem ja vastupidavus oluliselt suurem. Tamiili maksimaalne läbimõõt 3,0 mm. Trimmipea mahutab 5 m tamiili (läbimõõt 3,0 mm).


OMADUSED

5-AASTANE TARBIJAGARANTII
2-AASTANE ETTEVÕTTE GARANTII
TÕHUS ANTIVIBRATSIOONISÜSTEEM
KÜTUSE EELTÄITEPUMP
ES-START KERGKÄIVITUS
DIGITAALSE JUHTIMISEGA SÜÜTEÜSTEEM
DIGITAALSE JUHTIMISEGA SÜÜTESÜSTEEM

Digital C.D.I (ingl. Digital Capacitor Discharge Ignition) funktsionaalsusega kettsaagidel ja teistel masinatel reguleeritakse mootori süütenurka automaatselt vastavalt mootori pööretele. Selle eelised on parem tagasilöögivaba käivitamine, suurem mootorijõudlus, madalam kütusekulu ja väiksem heitgaaside saaste. Samuti kaitseb see mootorit, piirates mootori pöördeid.

 KERGKÄIVITUS EASY START

Mootori käivitamiseks on vaja kasutada kuni 40% vähem jõudu ja pole vaja teha järsku tõmmet. Starterinööri väljatõmbamisel pingutatakse vahespiraalvedru ja kui vedru pinge ületab mootori kompressiooni, mootor käivitub.TOOTEVIDEOANDMED

Mootor
Silindri kubatuur 28,1 cm3
Mootori spetsifikatsioon
Võimsus 0,9 kW
Varustus
Starter ES-Start kergkäivitus
Mõõdud
Kaal 6.0kg

SRM-300TESECHO


Arvuta näidiskuumakse

Toote hind
Sissemakse Laenu pikkus Kuine makse:
Arvuta näidiskuumakse

%