• CC LM3 CR53s

CC LM3 CR53s

  • Tootja: Cub Cadet
  • Mudel: CubCadet LM3 CR53s
  • 599.00€

Muudetava kiirusega klassikalise niidukimudeli juures leitav täiesti uus, intuitiivne ja nutikalt toimiv käepidemesüsteem laseb niidukil liikuda just teile sobival kiirusel. Haara vaid käepidemest, alusta kõndimist ja vaata kui lihtne ning mugav niidutöö võib olla. Niiduk järgib täpselt sinu kiirust. Külgväljaviske suunaja, suured tagarattad ning kõva kattega, täitumisindikaatorit omav kogumiskott - need kaks niidukit loovad uue standardi.


OMADUSED

"MYSPEED" KONTROLL
SUURED TAGARATTAD
RATTAD KUULLAAGRITEL
3-AASTANE TARBIJAGARANTII

3IN1 VÕIMALUS

Vastavat lisavarustust kasutades on niidukit võimalik seadistada vaalu niitma, niidetut koguma või multsima (peenestama).
3in1 võimalus
3-AASTANE TARBIJAGARANTII

Cub Cadet annab tema poolt valmistatud muruniidukitele, murutraktoritele, vertikaallõikuritele, utilitaarsõidukitele, kultivaatoritele ja lumefreesidele 3-aastase tarbijagarantii. See garantii kehtib Eestis peale 01.02.2012 müüdud seadmetele. 3-aastane tarbijagarantii eeldab: kasutaja poolt perioodiliste hooldustegevuste teostamist vastavalt seadme kasutusjuhendile 1 kord aastas seadme korrasoleku kontrolli teostamist importija poolt volitatud Cub Cadet hooldus- ja müügikeskuses läbitud perioodiliste kontrollide märkimist hooldustabelisse importija poolt volitatud Cub Cadet hooldus- ja müügikeskuse poolt
CubCadet 3-aastane tarbijagarantii

MYSPEED VEOSÜSTEEM

Niiduki kiirus seadistub automaatselt vastavalt kasutaja liikumiskiirusele. Veosüsteem rakendub kui käepidet ettepoole lükata.  Kui kasutaja kõnnib kiiremini, lükatakse käepidet automaatselt ettepoole ja niiduki kiirus suureneb. Kui kasutaja kõnnak on aeglasem, tõmmatakse käepidet tahapoole ning niiduk aeglustab kiirust. Kui kasutaja lõpetab kõndimise, naaseb käepide automaatselt neutraalasendisse ning niiduki liikumine seiskub.


ANDMED

Mootor
Mudel 600E Seeria
Silindri kubatuur 150 cm³
Tootja Briggs&Stratton
Lõikekorpus
Lõikelaius 53 cm
Niidukõrgus, min-max 28-92 mm
Niidukõrguse astmed 6 asendit
Niidukõrguse reguleerimine Tsentraalne
Varustus
Koguja suurus 70L, kõva kattega tekstiilkott
Rattalaagrid, ees/taga topelt-kuullaagritel
Mõõdud
Kaal 39 kg
Ratta mõõt esi/taga 200 mm ees ja 280 mm taga

CubCadet LM3 CR53sCC


Arvuta näidiskuumakse

Toote hind
Sissemakse Laenu pikkus Kuine makse:
Arvuta näidiskuumakse

%