• Echo CS-501SX/38RV

Echo CS-501SX/38RV

  • Tootja: ECHO
  • Mudel: CS-501SX/38RV
  • 599.00€
  • 535.00€

Uue põlvkonna profisaag! Ideaalse kaalu ja võimsuse suhtega saag tõsiseks metsatööks, kergeim 50 cm3 saagide hulgas.


OMADUSED


MAGNEESIUMSULAMIST KARTER
DEKOMPRESSIOONIKLAPP
REGULEERITAV KETIÕLI PEALEVOOL
KÜLGMINE KETIPINGUTUS
LÄBIPAISTEV KÜTUSEPAAK
SUURED PAAGIKORGID
PAAGIKORGID AVATAVAD STARTERI KÄEPIDEMEGA
JUHTPLAADI KINNITUSMUTRID KAANE KÜLJES
KUMMIKATTEGA KÄEPIDEMED
TOOREKLAPI AUTOMAATNE VABASTAMINE
C.D.I SÜÜTESÜSTEEM
ÕHU EELPUHASTUSSÜSTEEM "G-FORCE"
NAILONIST ÕHUFILTER
SISEMINE SIDUR
"UJUV" VEOTÄHIK (PROFI)
TALVEKLAPP
AUTOMAATE KETIÕLITUSSÜSTEEM

CR (ingl. Clutch Related) funktsionaalsusega mootorsaagidel toimub ketiõlitus ainult  siis, kui kett liigub (orienteeruvalt mootori pööretel 4000p/min, sõltuvalt mootorsae mudelist). Õlipumpa juhitakse läbi ketipiduri ning tänu sellele hoitakse ära õlilekked seisva mootoriga seadmel.  Mootorsaag püsib puhas sae hoiustamisel ning ka töötades on saag puhtam. Antud funktsionaalsus tagab väiksema õlikulu ning väheneb ka saagimisega kaasnev keskkonnareostus.

DIGITAALSE JUHTIMISEGA SÜÜTESÜSTEEM

Digital C.D.I (ingl. Digital Capacitor Discharge Ignition) funktsionaalsusega kettsaagidel ja teistel masinatel reguleeritakse mootori süütenurka automaatselt vastavalt mootori pööretele. Selle eelised on parem tagasilöögivaba käivitamine, suurem mootorijõudlus, madalam kütusekulu ja väiksem heitgaaside saaste. Samuti kaitseb see mootorit, piirates mootori pöördeid.

ECHO 2-AASTANE ETTEVÕTTE GARANTII

ECHO annab tema poolt valmistatud mootorsaagidele (va elektriline kettsaag), võsalõikuritele, rohulõikuritele, trimmeritele, hekilõikuritele, kõrglõikuritele, õhuluudadele, pinnaseapuuridele ja ketaslõikuritele 2-aastase ettevõtte garantii, renditeenuse osutamisel 90 päevase garantii. See garantii kehtib Eestis peale 01.01.2015 müüdud seadmetele. 2-aastane ettevõtte garantii eeldab:

  • kasutaja poolt perioodiliste hooldustegevuste teostamist ja seadme kasutamist vastavalt seadme kasutusjuhendile
  • peale seadme ostmist 1 kord aastas seadme korrasoleku kontrolli teostamist importija poolt volitatud ECHO hooldus- ja müügikeskuses
  • läbitud perioodiliste kontrollide märkimist garantiikaardile importija poolt volitatud ECHO hooldus- ja müügikeskuse poolt
ECHO 5-AASTANE TARBIJAGARANTII

ECHO annab tema poolt valmistatud mootorsaagidele (va elektriline kettsaag), võsalõikuritele, rohulõikuritele, trimmeritele, hekilõikuritele, kõrglõikuritele ning õhuluudadele 5-aastase tarbijagarantii. See garantii kehtib Eestis peale 01.02.2012 müüdud seadmetele. 5-aastane tarbijagarantii eeldab:

  • kasutaja poolt perioodiliste hooldustegevuste teostamist vastavalt seadme kasutusjuhendile
  • 1 kord aastas seadme korrasoleku kontrolli teostamist importija poolt volitatud ECHO hooldus- ja müügikeskuses
  • läbitud perioodiliste kontrollide märkimist garantiikaardile importija poolt volitatud ECHO hooldus- ja müügikeskuse poolt
G-FORCE ÕHU EELPUHASTUSSÜSTEEM

Õhufiltrisse tuleva õhuvoo tsentrifugaalsel eelpuhastamisel satub vähem tolmu ja saepuru õhufiltrile.Tänu sellele püsib õhufilter kauem puhas ning mootor töötab kauem maksimaalsel võimsusel ning tõrgeteta.

KERGKÄIVITUSSÜSTEEM "EASY START"

Mootori käivitamiseks on vaja kasutada kuni 40% vähem jõudu ja pole vaja teha järsku tõmmet. Starterinööri väljatõmbamisel pingutatakse vahespiraalvedru ja kui vedru pinge ületab mootori kompressiooni, mootor käivitub.

TERASEST LISATUGIRIHMAD

Antud märgistusega mootorsaage on võimalik kasutada koos terasest tugihammastega, mis oluliselt parandab kontrolli saagimisel ning lihtsustab tööd.


TOOTEVIDEOANDMED

Mootor
Kütusepaagi maht 500 ml
Silindri kubatuur 50.2 cm3
Võimsus 2.57kW
Lõikevarustus
Juhtplaat 15“/38 cm (profi)
Kett 1,5 mm .325 64 hammast
Mõõdud
Kaal 4.7kg

CS-501SX/38RVEcho


Arvuta näidiskuumakse

Toote hind
Sissemakse Laenu pikkus Kuine makse:
Arvuta näidiskuumakse

%