• Stihl BR 600

Stihl BR 600

  • Mudel: Stihl BR 600
  • 649.00€

Eriti võimas puhur erakordse puhumisvõimsusega.Vibratsioonivastane süsteem võimaldab pikemaid töötamise perioode ning laiad, ergonoomilise kujuga õlarihmad ja puusavöö tagavad suurepärase kasutusmugavuse. Kui töötate pikemat aega kaardus düüsidega, on soovitatav kasutada kahekäe-käepidet. STIHL puhur, mis sobib nii kodu- kui ka ärihoonete ümbruses koristamiseks ning parkide ja staadionite puhastamiseks. Sobib liiva, kergkruusa, lehtede, lahtise lume ja muu lendleva sodi kokku puhumiseks. Antud puhur on suure puhumisvõimsusega turul pakutavatest. 4-taktiline seguküttel töötav mootor annab eelise jõudluses, madalas müratasemes, madalas kütusekulus ja väikestes heitgaaside koguses.

OMADUSED


STIHL 4-MIX®

Revolutsiooniline STIHL 4-MIX® mootor on esimene kütteseguga määritav neljataktiline mootor STIHLilt ja selles on ühendatud nii kahe- kui ka neljataktiliste mootorite eelised. Erinevalt tavalistest neljataktilistest mootoritest, mis vajavad eraldi süsteeme kütuse juhtimiseks ja mootori õlitamiseks, kasutab uus STIHL 4-MIX® mootor uut 4-MIX® küttesegu. Nagu kõik STIHLi mootorid, vastab ka STIHL 4-MIX® mootor põhilistele STIHLi mootorite nõuetele: kerge, lihtne, töökindel ja tugev.
STIHL ANTIVIBRATSIOONISÜSTEEM

STIHL antivibratsioonipukside ja -vedrudega varustatud lehepuhuritel kandub oluliselt vähem mootorivibratsiooni kasutaja seljale.
LISAKS

Mugavad pehmendusega kandetraksid - traksid on sellise ehitusega, et kogu koormuse saab puusadele kandma panna, nii ei väsita pikad tööpäevad selga ja vähendavad vigastuste tekke ohtu. Lisavarustusena saadaval kahekäe-käepide - annab olulise eelise pikkadel tööpäevadel, Tugevast õhuvoolust tingitud vastusurve jõud jagatakse kahe käe vahel, nii ei väsi õhuvoolu suunav käsi liigselt. Automaatne dekompressiooniklapp - lihtsustab käivitamist


ANDMED


Mootor
Silindri kubatuur 64.8 cm3
Võimsus
Maksimaalne õhuhulk (M3/h) 1720
Maksimaalne õhukiirus (m/s) 90
Mõõdud
Kaal 9.8kg

Stihl BR 600Stihl


Arvuta näidiskuumakse

Toote hind
Sissemakse Laenu pikkus Kuine makse:
Arvuta näidiskuumakse

%