InBank Järelmaks

METSAKAUPMEES JÄRELMAKS


Metsakaupmees OÜ on tegutsenud alates aastast 1998. Meie põhitegevuseks on aia- ja metsatehnika jae- ja hulgimüük ning koostöös Inbank AS-ga pakume võimalust tasuda toodete eest ka järelmaksuga.
Juhul kui oled sobivad tooted välja valinud ja ei soovi kogu raha korraga maksta, siis teeme Sulle sobiva järelmaksu pakkumise.

NÕUDMISED KLIENDILE METSAKAUPMEES JÄRELMAKSU TINGIMUSED Järelmaksu taotlemiseks valige meie tootekataloogist sobiv toode, sättige paika endale sobivad tingimused ning vajutage nupule "Taotle järelmaksu"


Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega Metsakaupmees OÜ klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga.
Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 515€. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 32,38% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 515€, sissemakse 0€, igakuiste osamaksete arv 12, fikseeritud intressimäär aastas 10,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 0,9€/kuus, igakuine osamakse 49,71€. Eelpool toodud tingimusi arvesse võttes on kogusumma lepinguperioodi lõpuks 596,44 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS.